Loading...
September 21, 2013#

Užduotis 3 kurso grafinio dizaino studentams 09.19

Sveiki,

Trečiadienį dėl mano lygos paskaitos nebuvo, tad aš norėčiau, kad iki šiol studijuotų dalykų įtvirtinimui atliktumėte nedidelę (max. 1 valanda) užduotėlę kitam mūsų susitikimui rugsėjo 25 dieną, 15:40 val. Tai praktika, kuri padės įtvirtinti ar pagilinti tą informaciją, kurią dėsčiau pirmuose mūsų trijuose susitikimuose.

Tie kurie nesilanko mūsų susitikimuose, žinokite, kad šiuo metu mokomės Adobe Flash pagrindų – pasiaiškinome Flash objektus, motion bei shape tween’us, guide motion’ą, turinio kontroliavimą actionscript’u. Šią užduotį norėčiau, kad atliktų visi, kurie pasirinkę šį dalyką, ypatingai tie kurie nelanko, nes kitu atveju aš nežinosiu kaip jus įvertinti metu pabaigoje. Ką aš noriu kad padarytumėte tai – Flash prisistatymą apie save, kuriame būtų panaudotos mano jau išvardintos Flash funkcijos – motion tween, shape tween, guide motion. Pristatymas turi turėti vartotojo sąsają, kuria kontroliuojamas informacijos išvedimas į ekraną.

Nesilankantiems susitikimuose, siūlau pradėti nuo čia:
http://www.adobe.com/devnet/flash/articles/flash_cs5_createfla.html
http://www.adobe.com/devnet/flash/articles/animation_intro.html
http://www.adobe.com/devnet/flash/articles/concept_projector.html
http://www.adobe.com/devnet/flash/articles/concept_classic_tween.html
http://www.adobe.com/devnet/flash/articles/concept_shape_tween.html 

Būkite kūrybingi ir nebūkite drovūs – prašau savęs pristatymo todėl, kad man būtų lengviau įsiminti Jūsų vardus. Dėkoju.
Jei turite klausimų – gedi.taras@gmail.com
Kitą savaitę pažiūrėsime kas Jums gavosi ir nesigavo, pašlifuosime kas gavosi, ir skirsime šiek tiek laiko darbui su garsu.

Tie kas nelanko paskaitų, laukiu Jūsų atliktų projektų elektroniniu paštu iki spalio 1 dienos (swf ar exe projectoriai suzipuoti)

Sėkmės,
Gediminas.